Kontakt Sønderborg Køkkenet 

KONTAKT OS

Vi er altid klar til at hjælpe dig.

Find alle kontaktinformationer her på denne side. Giv os et opkald, send en mail eller kom forbi.

 

KUNDESERVICE / HOVEDKONTOR / FABRIK
SØNDERBORG KØKKENET
Ellegårdvej 23 B
DK-6400 Sønderborg
CVR nr. 11729673
 

 +45 74 42 92 20

 info@sonderborg-kokken.dk

 

ÅBNINGSTIDER

KL

Mandag

8:00 - 16:00                                                                                                                   

Tirsdag

8:00 - 16:00

Onsdag

8:00 - 16:00

Torsdag

8:00 - 16:00

Fredag

8:00 - 14:30

 

Eller efter aftale

 

 

ÅBENT HUS

Den 23. januar kl. 10-15

 

Find din nærmeste forhandler her

 

 

BEMÆRK 

COVID-19 INFO


Mød eller kontakt os direkte

 

DIREKTION / INDEHAVER

Chris Chrisstensen
CEO / Direktør
T: +45 74 42 92 20
Mail: chris@sonderborg-kokken.dk

BOGHOLDERI / MARKETING

Conny E. Benthin
Bogholder / Marketingsansvarlig
T: +45 74 42 92 20
Mail: conny@sonderborg-kokken.dk

PRODUKTION

Bent Frøhlich
Produktionsleder
T: +45 74 42 92 20
Mail: bent@sonderborg-kokken.dk

ORDRE / BYGGEKOORDINATOR / INDKØB

Vlora Berisha
Byggekoordinator / Projektrådgiver / Indkøb
T:  +45 74 42 92 20
T:  +45 73 42 11 93 (direkte)
M: +45 44 12 56 42
Mail: vlora@sonderborg-kokken.dk

ORDRE / PROJEKTKOORDINATOR

Annika Bladt Petersen
Projektrådgiver / Ordreassistent
T: +45 74 42 92 20
Mail: annika@sonderborg-kokken.dk

 

ORDRE / PROJEKTKOORDINATOR

Nataliya Didukh
Projektrådgiver / Ordreassistent
T: +45 74 42 92 20
T: +45 73 42 11 91 (direkte)
Mail: nataliya@sonderborg-kokken.dk 

 

ADMINISTRATION / SEKRETÆR

Margit Rerup Lemmegaard
Kontorassistent
T: +45 74 42 92 20
Mail: margit@sonderborg-kokken.dk

MARKETING

Irene Benthin
Multimediedesigner og Digital Konceptudvikler
T: +45 74 42 92 20
Mail: irene@sonderborg-kokken.dk

DESIGNRÅDGIVER - JYLLAND

htDesign v/HENRIK TØNDER 
Design- og projektudvikler
T:  +45 74 42 92 20
Mail: henrik@sonderborg-kokken.dk

DESIGNRÅDGIVER - FYN

Svitlana Kokoshyna
Arkitekt / Indretningsarkitekt / Projektudvikler
T: +45 74 42 92 20
M: 81 40 38 37
Mail: svitlana@sonderborg-kokken.dk

DESIGNRÅDGIVER - SJÆLLAND

Midlertidig henvendelse  
Hovedkontor Sønderborg 
T:  +45 74 42 92 20
Mail: pbn@sonderborg-kokken.dk

LOGO-SONDERBORG-KOKKEN

SØNDERBORG KØKKENINDUSTRI A/S
Ellegårdvej 23B
DK-6400 Sønderborg
CVR nr: 11729673

Tlf     +45  74 42 92 20 

Mail  info@sonderborg-kokken.dk 
 

Følg os på:

Facebook | SØNDERBORG KØKKENETInstagram | SØNDERBORG KØKKENETPinterest | SØNDERBORG KØKKENET Houzz | SØNDERBORG KØKKENET 

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.